O nás

 
 
 
aZadajte_model_Vášho_mobilného_telefónu_(1).jpg Dizajn_bez_názvu_(1).png izajn_bez_názvu_(1).jpg tab.jpg zajn_bez_názvu_(3).jpg
 
 
 
Úvod > O nás
 

Čo Mobil24.sk ponúka

Mobil24.sk je internetový mobil shop, ktorý ponúka široký sortiment príslušenstva pre mobilné telefóny a tablety. Ponúkame výrobky pre mobily a tablety od desiatok výrobcov a distribútorov. Neustále vyhľadávame nové značky a tovary, aby sme vykryli dopyt našich zákazníkov. Každý deň zaraďujeme nové produkty do našich kategórií a podkategórií. Snažíme sa ísť s trendom no naskladňujeme aj príslušenstvo pre mobily staršieho dátumu výroby. Nájdete teda u nás ako novinky, tak aj tovar pre ľudí, čo sa nevedia rozlúčiť so svojim starým mobilom.

 

Kto je Mobil24.sk

Personálne obsadenie našej spoločnosti má dlhoročnú prax v predaji mobilných telefónov a príslušenstva. Prvé začiatky siahajú do rokov  1998, kedy sme držali v rukách prvé mobilné telefóny vo veľkosti malého kufríka. Vtedajšia sieť NMT, Eurotel a Globtel. Toto sú prvé spomienky. Mobilné telefóny sa začínali stávať dostupné až po veľkej akcií Globtelu, kde ponúkali Ericsson 628 už od jednej koruny. Tento okamžik bol pre nás štartom.

Celý článok...