Blog a rady

Kategórie
 
 
 
 
 

Selfie tyč monopod pre mobilyČlovek je tvoj vynaliezavý, a tak sa snaží poradiť si s každým vzniknutým problémom. Jednou z takýchto vecí bol vynález vnútorného fotoaparátu na mobile, vďaka ktorému sa vieme aj sami odfotiť. Takto nám vznikli takzvané selfie fotky, dnes už výraz viac ako bežný. Takto vytvorené fotografie sú síce super, no záber je limitovaný dĺžkou ľudskej ruky. Tu vznikla medzera, ktorú vyplnila takzvaná selfie tyč, alebo inak nazývaná aj monopod. Vďaka takémuto statívu si vieme fotky spraviť lepšie a oveľa lepšie je tiež vidieť objekty pri ktorých sa fotíme.

 

Púzdro a obal na mobilPúzdro na mobil chráni váš mobilný telefón a zároveň takto vhodne vybraný obal na mobil dokáže byť zároveň módnym doplnkom. Dnešný trh ponúka neskutočne veľký výber takýchto púzrier, krytov či obalov od výmyslu sveta. Prevedenia a použité materiály nepoznajú hraníc. Aby ste boli schopní sa aspoň trošku zorientovať v tomto sortimente, ponúkame vám tento článoček vysvetľujúci základné rozdelenie púzdier pre mobily.

 

Kúpili ste si nový mobil a tešíte sa z neho. Páči sa vám ako je čistý, aký jasný displej má a aké krásne farby. O pár týždňov už je zachytaný, zopár krát ste ho dali omylom do vrecka s kľúčami a ešte vám aj padol a poškriabal sa rovno v strede displeja, prípadne sa vám rovno rozbila dotyková plocha. Časy keď mal mobil vymeniteľné kryty, a po poškriabaní ste si kúpili nejaký nový kryt sú úž preč. Dnes dokonca nie je na mobile kryt, ale dotýkate sa buď priamo displeja alebo dotykovej plochy ktorá má sotva pár milimetrov a je priamo na displeji nalepená.

 

Tako nalepiť ochrannú fóliu screen protector na mobilak a je to tu. Kúpili ste si fóliu na mobilný telefón a idete ju nalepiť. Sedíte niekde v obývačke, fúka na vás ventilátor, vetráte a máte prievan v miestnosti, ustielali ste pred tým posteľ, žehlili ste oblečenie, prípadne ešte večeriate a otrusinky máte kade tade po stole. V takýchto prípadoch je veľmi malá pravdepodobnosť, že nalepíte fóliu na mobil (ScreenProtector) tak, aby sa vám neurobili bublinky. 

 

dieťa s mobilom, alebo kedy kúpiť dieťaťu prvý mobilný telefón

Táto otázka rezonuje v domácnostiach nejednej rodiny. Vaše dieťa pomaly vyrastá, zlepšujú sa mu zručnosti a technické vedomosti. Nielen že si dokáže zapnúť samo televízor, prípadne počítač a svoju obľúbenú hru, ale v rukách sa mu čoraz častejšie objavuje aj váš mobil. Ani sa nenazdáte a už jeho funkcie ovláda lepšie ako vy. Je toto signál že dieťaťu môžete kúpiť svoj vlastný prvý mobil?

 

Už od roku 1981  značka GUESS napreduje so svojou víziou sexy módneho oblečenia a módnych doplnkov, a razí si cestu medzi poprednými udávateľmi trendov z celého sveta. V našom e-shope vám ponúkame púzdra na mobilné telefóny a tablety, tiež obaly Guess a zadné krytky na telefóny tejto značky, vyrábané v licencií GUESS.

 

Spoločnosť Nici z nemeckého Altenkunstadtu predstavuje nebývalý úspech. Všetko to začalo ako súkromná domáca výroba hračiek v roku 1986 v dedinke Michelau in Oberfranken. Veľa vody už pretieklo riečkou Main a firma NICI sa stala globálnou značkou, ktorá je veľmi obľúbená už po celom svete. Značka NICI si získala srdcia svojim fanúšikov hlavne svojim unikátnym dizajnom. Výrobky sú vyrábané z vysokokvalitných materiálov s veľmi kvalitnou povrchovou úpravou. Používajú sa len tie najlepšie a na dotyk veľmi príjemné materiály. Vďaka rozsiahlemu produktovému portfóliu a obrovskému počtu licencií je táto značka popredným výrobcom plyšových a darčekových predmetov pre celú rodinu.

 

Ako si vybrať správne púzdro na mobil z veľa púzdier a obalovUž ste si kúpili niekedy puzdro na váš mobil a už o pár dní ste opäť nosili váš telefón bez neho? Bude to buď tým, že ste nepoučiteľný a nikdy nebudete dbať na ochranu svojho mobilu, alebo preto, že ste si vybrali nesprávne puzdro.

Ako si teda vybrať taký obal na váš mobil, ktorý budete používať radi a zároveň dobre ochráni? V prvom rade je potrebný malý test na sebe samom. Všímajte si počas dňa, kde najčastejšie váš mobil trávi svoj „pracovný čas“.

 

Kúpiť nový alebo starý mobilZvažujete kúpu mobilu, a neviete sa rozhodnúť či kúpiť nový mobilný telefón, alebo si vybrať používaný z inzerátov alebo v mobilshope? Tu je rada pre vás.

Keď už ste sa rozhodli, či si budete kupovať nový telefón, alebo zoberiete na seba riziká spojené s kúpou používaného mobilu, nebudem vás už prehovárať. V prvom rade je si treba uvedomiť, že v cenovom rozdiely medzi novým a používaným telefónom sú už práve zahrnuté všetky riziká spojené s kúpou.

 

Kupovali stPoužívaný mobil, staré mobily, mobil z druhej ruky, kupujeme mobile už niekedy používaný mobil? Viete na čo si dávať pozor? Pokúsim sa poukázať na veci, na ktoré si treba dávať pozor.

 

Stáva sa vám ráno, že neviete ako je vMeteostanice poradca pre počasieonku a neviete čo si obliecť? Odporúčam vám kúpiť si domov meteostanicu. Čo je to meteostanica?

Meteostanica je výborný pomocník každého z nás. Je to prístroj, ktorý nám okrem bežných hodín, budíka, kalendára a podobne, ešte prináša meranie vonkajšej a vnútornej teploty. Lepšie meteostanice vám dokonca ponúkajú aj predpoveď počasia. Pozrite si najzákladnejšie výhody meteostanice a zvážte, či by sa vám jedna nehodila do vašej domácnosti.

 

iPhone bol prvý kiPhone história rát predstavený verejnosti 9. Januára 2007 na Macworld convention v Moscone Center v San Franciscu. Prvé dva modely, 4GB model (cena v USA 499 dolárov) a 8GB model (cena v USA 599 dolárov), išli  do predaja v Spojených štátoch 29. Júna 2007 o 18-tej hodine miestneho času zatiaľ čo stovky zákazníkov lemovali cesty a chodníky pred predajňami v celých štátoch.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia