Púzdra GUESS na mobily a tablety

Kategórie
 
 
 
 
 

Púzdra GUESS na mobily a tablety

Už od roku 1981  značka GUESS napreduje so svojou víziou sexy módneho oblečenia a módnych doplnkov, a razí si cestu medzi poprednými udávateľmi trendov z celého sveta. V našom e-shope vám ponúkame púzdra na mobilné telefóny a tablety, tiež obaly Guess a zadné krytky na telefóny tejto značky, vyrábané v licencií GUESS.

V roku 1981 založili súrodenci bratia Marcianovci značku GUESS, ktorý s vidinou o Americkom sne vycestovali z Francúzskeho Marseille v roku 1977 do Americkej Kalifornie. Guess vo svetovej móde znamená prevažne mladý sexy a dobrodružný životný štýl. So svojou značkou súrodenci Marcianovci pomohli zviditeľniť na tváre svetového modelingu, akými sú napríklad Claudia Schiffer, Laetitia Casta, Eva Herzigová, Naomi Campbell a ďaľšie množstvo svetových topmodeliek. Dnes je GUESS globálnou lifestylovou značkou so širokým sortimentom módneho textilu a doplnkov. Dávnejšie si táto spoločnosť dokonca vytvorila aj vlastnú odnož Guess Home, kde vyrábali posteľné prádlo. Rozširovanie portfólia výrobkov posunulo túto značku k výrobe hodiniek, obuvi ale aj k výrobe módnych doplnkov ako púzdra GUESS na mobilné telefóny alebo púzdra a obaly GUESS pre tablety.

V našom internetovom obchode máme v ponuke portfólio púzdier a obalov GUESS pre rôzne značky. Dominujú púzdra pre mobily Samsung alebo Apple iPhone, ale postupne sa pridávajú aj púzdra pre výrobky ďalších významných producentov mobilov. Púzdra sú vyrobené prevažne z dobre udržiavateľných materiálov. Dominuje imitácia kože s vybíjanými cvočkami a kovovými logami GUESS. Materiály sú kvalitne spracované a koženka prešívaná pevnou niťou. Prevedenie je veľmi trendové a zvýrazní vašu osobnosť.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia